Senátoři nestačili na Blue Jackets a ztratili jeden bod

Comments · 124 Views

V utkání Ottawy Senators proti Columbusu Blue Jackets dokázal Marčenko svou vynikající hrou zařídit 16 sekund před koncem jejich vítězství. Přestože za Senators skóroval DeBricart, nepodařilo se jim vyrovnat a podlehli Blue Jackets 4:3.levné NHL dresy

Senátoři začali utkání velmi dobře, když se v čase 2:41 první třetiny prosadil Johnson, který zvýšil na 1:0 a dostal soupeře Columbus Blue Jackets pod tlak. Ihned po začátku druhé třetiny vedl Gambrelli, který nedal Senátorům šanci a v čase 4:00 dokázal za jásotu diváků vyrovnat na 1:1. V závěru třetiny se však domácím podařilo vyrovnat. Zápas byl velmi vyrovnaný a plný ohňostrojů, než se prosadil Robinson, který si našel útočnou příležitost a z levé strany vstřelil gól, který udržel skóre. Aby toho nebylo málo, Castellicci v čase 9:26 opět vyrovnal na 2:2. V této chvíli to byl docela vyrovnaný zápas, na hřišti se střídaly tak rychlé situace, že bylo do poslední vteřiny těžké odhadnout, kdo bude vítězem. Další góly padaly na obou stranách, a přestože Senators měli skvělý start, misky vah se nakonec přiklonily na stranu Blue Jackets, kteří nakonec porazili Senators 4:3.

Za zmínku stojí dvě asistence Gaudreaua v Columbusu Blue Jackets dresy, který pomohl Ericu Robinsonovi a Kentu Johnsonovi vstřelit góly Blue Jackets, a Jon Gillies, který si 28. dubna 2022 připsal 24. zákrok při svém dosavadním debutu v NHL.

Když se ohlédneme za celým zápasem, oba týmy spolu perfektně spolupracovaly na sestavě a doufejme, že v dalších zápasech budou hrát ještě lépe a divákům předvedou další napínavé zápasy.